Denní i noční snění – tentokrát i pro muže

V ceně lektorného je i následné online setkání, ve kterém se zaměříme na ukotvení práce se sny. Termín online setkání plánujeme 2 týdny po ukončení živého semináře v neděli 16. dubna v 19.30 hod. Součástí bude i společný skupinový výklad snů.

 

Video-pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=bIQExPvE4_g&t=4s

 

Od dávných dob lidé věřili, že sny přinášejí důležité poselství, můžou nás přinést do budoucnosti i minulosti, je možné komunikovat s jinými bytostmi, občas nás před něčím varují a jindy nám přinesou důležitou zprávu, kterou je dobré následovat.  Šamani dodnes využívají sny k léčení nemocných, odvádění zemřelých duší, případně komunikaci se zemřelými, ale i vytváření vizí nových projektů.  Sny využívá i současná psychologie, už i C.G.Jung věnoval velkou pozornost zkoumání snů. Vytvořil techniku, jak promlouvat se svým nevědomím, díky které můžeme lépe pochopit lidskou psychiku.

Na semináři se zaměříme na současné techniky práce se sny, které se vyvinuly v šamanských kulturách po celém světě. Ukážeme si cestu, jak pracovat se sny, abychom lépe rozuměli své minulosti, dokázali ovlivnit svoji budoucnost, nechali se vést svým vyšším já při vytváření nových vizí a tvoření a využili snění k léčení a komunikaci s jinými bytostmi. Otevřeme téma lucidního snění, tedy vědomého snění, kdy můžeme již ve snu ovlivňovat děj a její realitu.

Doporučuji případným zájemcům semináře, abyste si zapisovali své sny do diáře, tím získáme materiál pro práci na semináři.

Jak bude seminář probíhat?

Zachováme aktivní i vedené meditace, tentokrát se šamanským přístupem. Projdeme si své sny a využijeme nových technik k lepšímu pochopení a transformaci. Ujasníme si, jak pracovat se sny z minulosti nebo budoucnosti, jak z nich čerpat energii a rozvíjet svůj potenciál snění. Podle aktuálních témat projdeme léčením, komunikaci s jinými bytostmi nebo podporou silových zvířat.