Od roku 2007 spolu vedeme jako lektoři prožitkové semináře osobního rozvoje, semináře pro ženy a muže, koučování a individuální sezení.

Prasadam

Mojí velkou vášní je herectví, které jsem vystudoval a kterému jsem se věnoval společně s psaním her a režírováním po mnoho let v různých koutech světa.

V mládí jsem se vydal svojí vlastní cestou poznání. Mé hledání mě v roce 1979 přivedlo do ašrámu v Puně v Indii, kde jsem absolvoval každodenní rozpravy Osha, přijal od něj jméno Svámí Hoshy Anand Prasadam a stal se jeho žákem. Následujících 20 let jsem se do Puny pravidelně vracel, založil zde divadelní skupinu „Zenové divadlo“ a s ní cestoval po Evropě a USA. Podílel jsem se na založení Osho centra v USA a Berlíně a vedl intenzivní divadelní tréninky.

V této době jsem zároveň absolvoval řadu výcviků, z kterých čerpám dodnes. (Vipasana retreat, Centering, Primal, Tantra, Avernes intenziv, Astrologický tréning, Gurdieff - dance trening /Amio, Jivan/, AFH – Anti Fischer Hoffman proces /Sudha/, Primal-intenziv, Voice dialog, Paiting group, Mask trening /Jivan, Mery/, Satory – intenziv, 7 úrovní vědomí /Wadud, Waduda/, Astrologie, Trauma work, Systemické konstelace, Kausal trening, Enneagram (Bassier), Diamond Logos (Faisal, Kuvajt).

V roce 2007 jsme s Martinou vytvořili ucelený systém vzdělávání, který společně předáváme dodnes. Pracuji v Evropě, na Tchajwanu, Bali a Číně (Peking, Šanghaj, Taian, Guangzhou, Hanghzou, Hong Kong).

Martina Janků

Miluji cestování, poznávání nových krajin a kultur. Zajímám se o starobylá duchovní poznání i nejnovější poznatky psychologie.

Dříve byl mým velkým tématem nezvladatelný strach, kterým jsem trpěla už od dětství. Provázel mě dnem i nocí, v mnoha životních situacích. Byl také jedním z impulzů, které mě před více než dvaceti lety přivedly k duchovnímu učení. Nejdříve k józe, meditaci, Enneagramu, později ke studiu psychologie a řady dalších učení.

V roce 2004 jsem na prožitkovém semináři poznala přístup Prasadama. Učení Diamond Logos, ze kterého jeho práce vycházela, mě skutečně oslovilo a znamenalo pro mne velký posun v životě. Strach se začal rozplývat v rozšířeném vědomí, začala jsem více chápat jeho podstatu, což mi umožňuje úplnější vnímání a prožívání světa. Poznala jsem jednotlivé esenciální aspekty - skutečné kvality mě samotné. Mohu je vlastnit, mohu je žít v běžném životě. Jako lektorka se snažím druhé přivést k poznání, že každý v sobě může objevit a vlastnit své skutečné kvality, svou jedinečnost.

Od roku 2007 vedu společně s Prasadamem semináře osobního rozvoje v Čechách, Německu, Slovensku a od roku 2010 také v Číně (Peking, Šanghaj, Taian, Guangzhou, Hanghzou, Hong Kong), Tchaj-wanu a Bali. Sama vedu semináře pro ženy a koučování.