Zažívání vnitřního klidu, míru a prostoru, skutečné síly v sobě, s humorem a v pravdě

Tématem semináře je kvalita pravdy, pravé síly, klidu, míru a nekonečného prostoru.

Všichni známe hluboké strachy. Někdo se více bojí o přežití, někdo o bydlení, o práci. Žijeme v obavě, že nenajdeme toho pravého partnera pro život nebo ten stávající partner odejde, nebude nás dost milovat. Bojíme se o děti, bojíme se, že něco nezvládneme, máme strach z budoucnosti. A ze všeho toho velkého strachu často manipulujeme sebe, děti, partnery a celé okolí…

Pojďme se společně podívat na největší strachy, které nás ovládají – strach ze života, sexuality, strach ze smrti i strach ze zneužití. Máme tendenci před ním utíkat, ale tímto způsobem nemáme šanci zvítězit, strach je vždy mocnější.

Mezi témata semináře patří také humor. Dopřejeme si komfort našemu strachu čelit s humorem, podívat se na témata, která nás trápí s odstupem a nadhledem. Během naší společné práce se nám otevře možnost náš strach transformovat pomocí kvality vnitřního míru a prostoru, který v učení Diamnod Logos reprezentuje černá esence bytí. S její pomocí se naučíme také uvidět manipulaci svoji i druhých, osvobodit se od ní a pocítit svoji pravou velikost v celé naší síle a kráse.

Co mi přinese účast na kurzu?

Dostávám se do hlubokého klidu a ticha, skutečné síly a pravdy, bez boje a s humorem. Přijetí smrti jako součásti života. Umění čelit strachu z čehokoliv.

Co je nejčastější problém, který na kurzu řešíme?

Strachy na všech rovinách, z budoucnosti, ze smrti, zneužití, manipulace, úzkosti a stresy. Sklon k manipulaci a přehnané kontrole.

Jak s tím na semináři budeme pracovat?

Meditace- vedené i aktivní, prožitkové cvičení, techniky, kdy projdeme vlastní smrtí a odevzdáním, sdílení k hlubšímu sebeuvědomění, konstelační techniky, tanec.