Jak vám sny pomůžou v čase transformace

Ženský seminář zaměřený na denní i noční snění

Lidé od pradávna věřili, že sny přinášejí důležitá poselství. Můžou nás přenést do budoucnosti i do minulosti. Občas nás před něčím varují a jindy nám přinesou důležitou zprávu, se kterou je dobré pracovat. Se sny pracují šamani i současná psychologie. Cesta transformace může být díky nim nepředvídatelná a dobrodružná.

Rok 2020 je z astrologického pohledu rokem změn. Patří k němu umění pustit se toho, co už nám neslouží, a otevřít se novému. Přechodové období mezi těmito dvěma fázemi může být plné nejistoty a pocitu bezmoci. Čím dál více si uvědomujete, že jste tvůrkyní svého života, ale směrů kudy se vydat, existuje tolik. Která z cest je ta správná pro vaši budoucnost? Máte změnit práci? Opustit vztahy, ve kterých nejste šťastná? Mít další děti? Přestěhovat se? Co má vlastně smysl vytvářet a kdo to určuje? Vy, vaše duše nebo něco ještě vyššího?

Těmito tématy se budeme společně zabývat na semináři. Propojíme denní i noční snění s tím, co v nás touží po nějaké změně. Podíváme se na možnosti, které už v tuto chvíli máme ve svém energetickém poli a naladíme se na to, s čím jsme nejvíce v souladu a co slouží nejvyššímu dobru pro nás i druhé. Nebude chybět ani přechodový rituál, ve kterém se budeme pouštět starých rutin, zvyků, vztahů nebo práce, která už nás netěší. Tím se připravíme na nadcházející změny a nové způsoby života.