Jak vám sny pomůžou v čase transformace

Ženský seminář zaměřený na denní i noční snění

Lidé od pradávna věřili, že sny přinášejí důležitá poselství. Můžou nás přenést do budoucnosti i do minulosti. Občas nás před něčím varují a jindy nám přinesou důležitou zprávu, se kterou je dobré pracovat. Se sny pracují šamani i současná psychologie. Cesta transformace může být díky nim nepředvídatelná a dobrodružná.

Loňský rok byl rokem změn a pouštění se starého. Letos už je potřeba vykročit novým směrem s novými vizemi. Jaká je ta vaše vize? Je opravdu v souladu s vyšším záměrem vaší duše?

Tímto se budeme společně zabývat na semináři. Propojíme denní i noční snění s tím, co v nás touží po hluboké změně. Podíváme se na možnosti, které už v tuto chvíli máme ve svém energetickém poli a naladíme se na to, s čím jsme nejvíce v harmonii a co slouží nejvyššímu dobru pro nás i druhé. Nebude chybět ani přechodový rituál, ve kterém se budeme pouštět starých rutin, zvyků, vztahů nebo práce, která už nás netěší. Vkročíme s novými možnostmi do nového života. Pokud počasí dovolí, rituál proběhne venku.